ALFA ROMEO
STELVIO QUADRIFOGLIO

כוחו של ביטחון

התכונות הייחודיות

מנוע

510 HP 2.9 V6
Bi טורבו

חלוקת משקל 50/50

האיזון המושלם לנהיגה
דינמית חסרת פשרות

Q4

הנעתהנעת4 גלגלים, לפי
הצורך והדרישה

מומנט וקטורי

חלוקת מומנט וכוח בזמן
אמת

טכנוולגיה
חדשנות בלעדית תוצרת אלפא רומיאו

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio משתמשת בפתרונות טכנולוגיים חדשניים ופורצי דרך על מנת לאפשר לנוסעים להנות מה- DNA  הייחודי שלה ומביצועים שמעלים את הדופק וההתרגשות.

ביצועים
כוח וטכנולוגיה באים יחד

אלפא רומיאו Stelvio Quadrifoglio משלב באופן מושלם כוח וטכנולוגיה. מנוע ה-510 HP 2.9 V6 Bi-Turbo  אלומיניום מונובלוק עובד יחד עם מערכת ההנעה הארבע גלגלית Q4. המנוע מפיק 176 כ"ס לליטר, עם זמן 0-100 קמ"ש תוך 3.8 שניות בלבד. בזמן הנסיעה, תיבת ההילוכים האוטומטית בעלת 8 הילוכים מאפשרת לך להעביר הילוכים תוך 150 מילישניות.

הצהרת כוונות

צריכת דלק Stelvio Quadrifoglio Range (l/100 ק"מ): 11,8; פליטת CO2 (גרם/ק"מ): 267.ערכי אישור סוג שנקבעו על בסיס מחזור משולב WLTP, עודכנו בתאריך-26.05.2021. הערכים המצוינים הינם למטרות השוואה בלבד.

מערכת נהיגה מתקדמת
טכנולוגיה חדשנית שיוצרת חווית נהיגה מהפכנית

רכב שטח, המתאפיין ביכולות סדאן ספורטיביות. מוגבה על ידי מערכות נהיגה אוטונומיות ברמה 2 היוצרות חוויה מושלמת המשלבת הנאה  ייצרית יחד עם סייען אוטומטי חכם שעוזר לנו להנות מהנסיעה במקסימום.

מידע ובידור

הטמעתיות גבוהה ניסיון

מערכת המידע והבידור של Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio כוללת מסך Multi-Touch אינטרקטיבי בגודל 8.8 אינץ'.

שירותי תוכן מבית אלפא

התממשקות במיטבה

מתחברים מצוין עם העולם, ועם הרכב שלך.שירותי Alfa Connect מבטיחים קישוריות והתממשקות מצוינת עם שתי המערכות המרכזיות שיהיו ברכבך: Android Auto™ ו-Apple CarPlay.

העוזר האישי שלך

בכל מצב חירום, העוזר האישי שלך מאפשר לך ליצור קשר עם המוקדים המיוחדים שלנו אשר הייעוד שלהם הוא לפתור עבורך בעיות ברכב במהירות האפשרית.

השלט שלי

באמצעות פונקציית 'השלט שלי', תוכל ליצור אינטראקציה עם האלפא רומיאו ג'וליה שלך בכל עת ומכל מקום: ניתן לנעול ולפתוח את הדלתות, להדליק ולכבות את האורות ולבצע פעולות רבות נוספות, כאשר הכל מתבצע ישירות מהסמארטפון או השעון החכם שלך.

המכונית שלי

עם פונקציית המכונית שלי, תוכל לשמור ולהיות במעקב אחר מצב בריאות האלפא רומאו שלך, ישירות מהסמארטפון או מהמחשב שלך, גם כאשר אתה לא נמצא פיזית ברכב.

ה-Wi-Fi שלי

עם פונקציית My Wi-Fi, אתה יכול לשתף חיבור אינטרנט אלחוטי עם כל הנוסעים באלפא רומיאו ג'וליה שלך.

* ה-Wi-Fi שלי הוא שירות אופציונלי

ההתראה שלי*

הענק הגנה מקסימלית על הג'וליה שלך עם  My Alert, שירות שמתריע ישירות לאפליקציה שלך על כל אירוע חשוד, כמו ניסיון גניבה או גרירה לא מורשית.

*ההתראה שלי היא שירות אופציונלי.

הניווט שלי

עם My Navigation, חווית הנהיגה שלך הופכת שלמה עוד יותר: עדכונים בזמן אמת על מצב התנועה, מזג אוויר ותנאי הדרך. תוכל גם לחפש יעדים ומקומות מעניינים בטלפון החכם שלך ולהציג אותם על גבי מסך הנווט שלך ברכב. 

בנוסף, הודות לאפליקציית My Alfa Connect לנייד, תוכל לגשת להצעות שותפים ולהטבות ביטוח המקושרות לנתונים המסונכרנים עם הטלפון ברכב שלך.

למידע נוסף לחץ כאן. 


מימדי האלפא שלך

הצהרת כוונות

התמונות והדימויים במצגת נועדו לטובת הצגה בלבד, מפרט המוצרים ומבחר הצבעים לרכבים תלוי בזמינות באתר:

 https://www.alfaromeo.com/configurator-hub

נסיעת מבחן

שריין זמן במיוחד לנסיעת מבחן והיווכח בעצמך בחווית נהיגה חוויתית ברמות שלא הכרת עד היום.

 

רכישה אונליין

הגדר את הרכב האידיאלי עבורך אונליין, מכל מקום ובכל זמן, ורכוש את האלפא רומיאו האחת שלך במספר צעדים בלבד

 

אלפא רומיאו מוסמך 

כאשר יש לך רכב מוסמך, תוכל להחזיק בהרבה יותר זכויות מאשר מרכב "משומש".
עכשיו זה הזמן להיות בעל אלפא רומאו עם הסמכה מקורית. 

התמונות, המפרטים והנתונים הנ”ל הינם בעלי אופי של מידע כללי בלבד ואינם שייכים לדגם מסוים. המפרט המופיע אינו בהכרח המפרט הסטנדרטי. המפרט עשוי לכלול פרטים/מתוספות אופציונליים בתשלום. היצרן והחברה שומרים לעצמם את הזכות לתקן או לשנות את הנתונים והמפרטים השונים בכל עת וללא הודעה מוקדמת. ניתן לקבל ייעוץ ופירוט מנציגי המכירות באולמות התצוגה. נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות מעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב ומאפייני הנהיגה ויכולה אף להגיע לפער משמעותי ביחס לנתוני מעבדה. מערכות בטיחות נועדו לסייע לנהג/ת אך לא להחליפו/ה. על הנהג/ת להיות בשליטה על הרכב בכל עת. המערכות אינן מחליפות בשום אופן את הנהג ואחריותו לפעול ולנהוג בהתאם להוראות הדין והזהירות המתחייבים מכל מקרה ונסיבות ואל לו/לה להסתמך עליהן. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח.