QUADRIFOGLIO.
תמיד תמיד בצד של מי שמעז.

הסמל האגדי של מכוניות אלפא רומיאו בעלות הביצועים הטובים ביותר.

סמל לביצועים חסרי פשרות

הודות לחדשנות ולביצועים שלהם, ה-Giulia Quadrifoglio מייצגת את מהות הספורטיביות וההנאה שבנהיגה באלפא רומיאו.
השימוש בחומרים אולטרה-קלים ומנוע ה-2.9V6 bi-turbo 510HP יוצא הדופן מבטיחים יחס משקל/כוח חסר תקדים.

סימן היכר של אגדה

כשסמל למזל טוב הופך לאגדה

הכל החל ב-1923. אוגו סיבוצ׳י זכה ב-Targa Florino כשהוא נוהג באלפא רומיאו RL, שנשאה את סמל התלתן הירוק בעל ארבעת העלים, אותו צייר בעצמו על גבי רקע לבן בצורת יהלום. למרבה הצער, חודשים ספורים לאחר מכן סיבוצ׳י מצא את מותו בתאונה טראגית. המכונית בה ביצע נסיעת מבחן לא נשאה את תלתן המזל הירוק שלו. החל מאותו יום עגום, קמע המזל של סיבוצ׳י הפך לסמל של תשוקתנו למרוצי מכוניות: מסורת שחיה ופועמת מזה עשורים.

המורשת המנצחת של תילתן

נקבו בשם של כל מרוץ, מסלול או אליפות גדולים, ותמצאו בהיכל התהילה שלו את סמל התלתן הירוק, עם ביצועיו הגבוהים: אלפא רומיאו זכתה באליפות ״הגרנד פרי״ העולמית הראשונה שהתקיימה אי-פעם ב-1925, ובשני תארי ה״פורמולה 1״ הראשונים, ב-1950 וב-1951. אלה הן רק דוגמאות בודדות מתוך שלל הישגים על פני תקופה רצופת ניצחונות משרי גאווה, בהם זכייה ב-5 אליפויות עולם ובמאות תארים איטלקיים ואירופיים. ניצחונות אלה הם יותר מעוד חלק בהיסטוריה של אלפא רומיאו: הם הפכו לרכיבים אינטגרליים בכל דגם Quadrifoglio.

בנויה לכבוש

GIULIA QUADRIFOGLIO

גלו את העוצמה שבביטחון באלפא רומיאו Giulia Quadrifoglio. ביצועים ללא פשרות, איזון מושלם, חלוקה בזמן אמת של מומנט הפיתול והכוח: כל אלה נועדו לקחת אתכם אל מרכז הריגוש שלכם.

זמינות הדגמים השונים בכפוף למלאי. התמונות המפרטים והנתונים הנ"ל הינם בעלי אופי של מידע כללי בלבד ואינם זמינים בכל הדגמים או רמות הגימור. המערכות המתוארות / המפרט המופיע אינו בהכרח המפרט הסטנדרטי ועשוי לכלול גם פרטים / תוספות אופציונליים בתשלום היצרן והחברה שומרים לעצמם את הזכות לתקן או לשנות את הנתונים, המפרטים והמחירים השונים בכל עת וללא הודעה מוקדמת. המפרט המחייב הוא זה שייכלל בהסכם הזמנת רכב בלבד. ניתן לקבל ייעוץ ופירוט מנציגי המכירות באולמות התצוגה. הצבעים הינם להמחשה בלבד וייתכנו הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים לבין הצבעים כפי שהם במציאות. נתוני צריכת הדלק הם לפי בדיקות המעבדה. צריכת הדלק בפועל מושפעת בין היתר מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה, ויכולה אף להגיע לפער משמעותי לעומת נתוני המעבדה | הצריכה וטווח הנסיעה בדגם חשמלי בפועל מושפע מגורמים שונים, בין היתר, ממהירות הנסיעה, אופי הנהיגה, מצב הצמיגים, שימוש באביזרים, תנאי הסביבה, קיבולת סוללת ההנעה בראשית הנסיעה, גיל הסוללה, ושימוש בהתקן טעינה תקין ויכולים אף להגיע לפער משמעותי לעומת נתוני המעבדה. קיבולת הסוללה מצטמצמת לאורך זמן ובכלל זה כתוצאה מאופן השימוש. קצב הטעינה בפועל תלוי גם בתשתיות של הנכס. מערכות הבטיחות הינן מערכות עזר בלבד שנועדו לסייע לנהג אך לא להחליפו ואל לו להסתמך עליהן. המערכות פועלות בתנאים ומגבלות ואינן באות להחליף שליטת הנהג ברכב, שימת לב לתנאי ונסיבות הדרך, אחריות ושיקול דעת, נהיגה זהירה והקפדה על החוק. כל התמונות הינן להמחשה בלבד. טל"ח