בקרוב! אלפא רומיאו JUNIOR החדשה

הקומפקטית החדשה של אלפא

אלפא רומיאו ג'וניור החדשה מחזירה את אלפא רומיאו לפלח השוק הגדול ביותר באירופה עם מכונית קומפקטית מרשימה וחדשנית. בעיצוב איטלקי מושלם המשלב פרשנות מודרנית לקווי העיצוב הקלאסיים של המותג, הג'וניור יוצרת חיבור רגשי ממבט ראשון.הג'וניור מצטיינת בביצועים יוצאי דופן ובחוויית נהיגה מרהיבה, בזכות טכנולוגיה מתקדמת ותכנון מוקפד של אותו צוות שאחראי על דגם הGUILIA GTA.
עם נוחות ופונקציונליות מהמובילות בקטגוריה – מגיע עם תא מטען גדול ביותר בנפח של 400 ליטר ותא אחסון קדמי לכבלי הטעינה.הג'וניור החשמלית בעלת סוללה בקיבולת 54 קוט"ש, ומגיעה עם שני מנועים: 156 כ"ס וגרסת VELOCE בהספק של 280 כ"ס. טווח הנסיעה מגיע עד 410 ק"מ, בזכות עיצוב אווירודינמי ומשקל עצמי נמוך ביותר בקטגוריה. המאפיינים הספורטיביים כוללים דיפרנציאל מוגבל החלקה מכאני, יחס היגוי מהיר, מערכת מתלים ובלימה ספורטיביות, וחישוקי 20 אינץ'.

 הגרסה ההיברידית המתונה מציעה מנוע טורבו-בנזין עם 136 כ"ס וטכנולוגיית VGT, לצד מנוע חשמלי במתח 48 וולט. זו המכונית היחידה בקטגוריית רכבי הפרימיום הקומפקטיים שמציעה גם גרסת הנעה לכל הגלגלים Q4, המאפשרת העברת כוח אוטומטית לזוג הגלגלים

האחוריים. הג'וניור מציגה את שפת העיצוב החדשה

של אלפא רומיאו ומחזקת את השותפות ההיסטורית עם העיר שבה

נוסדה החברה בשנת 1910. היא מיועדת לדור חדש של מעריצי המותג,

ומביאה רוח ספורטיבית חדשה ומעודכנת,

שמשלבת ביצועים מרגשים ותשוקה רבה.

    
Alfa Romeo Junior | Outlining the future