FCA Importers – Alfaromeo

ה- D.N.A של אלפא

מערכת ה-D.N.A של אלפא רומיאו מציעה שלושה מצבי נהיגה:
D) Dynamic) – דינמי – מצב הנותן עדיפות לביצועים וליכולת התגובה של המרכב.
N) Natural) – רגיל – מצב מושלם לנהיגה בעיר ולנסיעה בכבישים מהירים ובעל תצרוכת דלק אופטימלית.
A) All-weather) – כל מזג אוויר – מצב המתאים לנהיגה במזג אוויר סוער ובתנאי אחיזת כביש שאינם אופטימליים.

הבורר שולט על המנוע, ההגה, מערכות ההיגוי והבלימה, כך שהתנהגות המכונית תותאם באופן מושלם לאופי הנהיגה. בורר המצבים .מתאים את המכונית לסגנונו ורצונו של הנהג ולתנאי הדרך. שימוש אינטואיטיבי ופשוט רק לשלוח אצבע אל הבורר הממוקם ליד ידית ההילוכים

תיבת הילוכים אוטומטית כפולת מצמד T.C.T

תיבת הילוכים אוטומטית כפולת מצמד...

תיבת המצמד הכפול החדשנית של אלפא רומיאו, מבוססת על שתי תיבות הילוכים מקבילות. המערכת מאפשרת להילוך הבא להיות מוכן וזמין לשימוש כאשר ההילוך שלפניו משולב נמצא בשימוש. אלפא T.C.T מבטיחה נוחות מרבית והתנהגות ספורטיבית בלתי מתפשרת.

מולטימדיה

מולטימדיה

המיטו מצוידת במערכת מולטימדיה מתקדמת, המשלבת את כל הפונקציות הטכנולוגיות במכשיר מתקדם אחד במטרה להעצים עוד יותר את חווית הנסיעה. למערכת מסך מגע צבעוני בגודל 5" והיא כוללת תוכנת זיהוי קולי אשר הופכים אותה לבטיחותית יותר לתפעול בזמן נהיגה.

מערכת U-CONNECT כוללת מערכת סאונד איכותית לשמיעת המוסיקה והטלפון.

מכאניקה מתקדמת

מכאניקה מתקדמת

זריזות דיוק ונוחות
הודות למתלי מקפרסון מלפנים בשילוב מערכת מתלים דינאמית, חצי עצמאית על הסרן האחורי, נהנית המיטו מהתנהגות כביש מהנה וספורטיבית במיוחד. שילוב מנצח שנוסה ונבחן במסלולי המרוצים, מבטיח הנאה מנהיגה כמו שרק מותג אלפא רומיאו מסוגל לספק.

מערכת מתלים מתקדמת
עם מנועים המתוכננים לביצועים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, החל ממנועי ה- MultiAir מוגדשי הטורבו בעלי הספק של עד 170 כ"ס, נדרשת מערכת מתלים יעילה במיוחד. גם במיטו אימצה חברת אלפא רומיאו את מערכת בולמי הזעזועים המתקדמת בעלת יכולת ספיגה משתנה. הודות לשסתום המגיב לעומס ומשנה את מהירות תגובת המתלים. שומרת המיטו על אחיזת כביש מצוינת גם בתנאי כביש משתנים.

בטיחות

בטיחות

• 7 כריות אוויר
• תזכורת לחגירת חגורות בטיחות (SBR)
• התקן למניעת פגיעה בצוואר (whiplash)
• קדם מותחנים לחגורות הבטיחות מלפנים
• הגה קורס במקרה תאונה
• תאורת LED אחורית להגברת הנראות והבטיחות
• TPMS חיישני לחץ אוויר בצמיגים

מערכת בלימה
מערכת הבלימה של המיטו, הידראולית ומוגברת חשמלית. המערכת מבוססת על שתי ערכות עזר עצמאיות המגבות ומעצימות זו את זו. המערכת הוכחה כיעילה ומצילת חיים תוך קיצור מרחק הבלימה.

מנגנון ABS משולב EBD
בנוסף על מערכת הבלימה האיכותית, מצוידת המיטו באחת ממערכות ה- ABS (מערכת למניעת נעילת גלגלים בבלימה) הטובות בעולם. המערכת משלבת חלוקת עוצמת בלימה אלקטרונית (EBD) המחלקת את עוצמת הבלימה בין ארבעת הגלגלים, כדי להבטיח בלימה אחידה ומניעת נעילת הגלגלים בכל תוואי דרך.

ALFA Q2
האלפא רומיאו מיטו מצוידת במערכת ה- ALFA Q2 המייצרת תחושה של דיפרנציאל קדמי ננעל להגברת היציבות בפניות. המערכת מאפשרת נהיגה מהירה ובטוחה יותר בכבישים מפותלים ומעצימה את חוויית הנהיגה הספורטיבית ואת ההנאה מנהיגה בכבישים משובשים.

VDC בקרת יציבות דינאמית
אלפא רומיאו, לקחה את מערכת בקרת היציבות (ESP), צעד אחד קדימה. מערכת בקרת היציבות הדינאמית, מתערבת במקרי קיצון ומסייעת לנהג לשמור על יציבות המכונית.
מכונה ספורטיבית, היא המהות של כל אלפא רומיאו.

התנהגות כביש ושליטה הן הבסיס של מערכת ה- VDC, המעניקה לנהג שליטה מלאה בתנאי כביש טובים. המערכת מזהה מקרים בהם התנאים הופכים למסוכנים ומתערבת לפני שאחיזת הכביש מחייבת הגנה על הנהג.

ASR מערכת עזר למניעת החלקה
כחלק אינטגרלי ממערכת בקרת היציבות הדינאמית, מסייעת המערכת לייצב את המכונית באמצעות הבלמים והמנוע ולמנוע את החלקת הגלגלים בכל מהירות.

סיוע בבלימה ובעליה

מגוון דגמי המיטו נהנה ממערכת HBA (סיוע הידראולי בבלימה) ומערכת סיוע בזינוק בעליה. המערכת מסייעת בקיצור זמן הבלימה במקרי חירום ע"י הכנת מערכת הבלמים מראש לביצוע העצירה. בזמן ביצוע זינוק בעליה, מחזיקה המערכת את המכונית ומונעת התדרדרות לאחור.

MSR
מערכת המווסתת את עומס המנוע ומשתמשת בבלימת המנוע במצבים מסוכנים.

CBC מערכת בלימה בפניה
מערכת המשמשת לשמירה על כיוון הנסיעה בזמן בלימה בפניה או עקומה חדה. מערכת הבלמים מווסתת את עומס הבלימה כך שהמכונית תשמור על נתיב ותסייע במניעת מצבי היגוי יתר או תת היגוי.

DST מערכת שליטה על מומנט היגוי
מערכת אלקטרונית המשלבת בין מערכת ההיגוי החשמלית ומערכת בקרת היציבות הדינאמית. המערכת מגבירה את בטיחות הנהיגה אך מעצימה את הריגוש ואת ביצועי הרכב. בכל תנאי הנהיגה, מציעה המערכת את הביצועים האולטימטיביים ואת ההיגוי המדויק ביותר.

מערכות מתקדמות

Stop&Start מערכת דימום מנוע, מכבה את המנוע ומניעה אותו שוב בעמידה בפקקי תנועה. המערכת פועלת באופן אוטומטי, אך ניתן לבטלה בלחיצת כפתור.
מחוון העברת הילוכים, מערכת המתריעה ומציעה באמצעות תאורה בלוח השעונים, על הצורך בהעברת הילוכים. המערכת מחשבת ומיידעת את הנהג על התזמון האופטימלי להחלפת יחס ההעברה.