FCA Importers – Alfaromeo

ה- D.N.A של אלפא

ה- D.N.A של אלפא

בהשראת היסטוריית המרוצים העשירה, הגנים של אלפא רומיאו מוטמעים בבורר מצבי הנהיגה הייחודי. הבורר שולט על המנוע, ההגה, מערכות ההיגוי והבלימה, כך שהתנהגות המכונית תותאם באופן מושלם לאופי הנהיגה. בורר המצבים מתאים את המכונית לסגנונו ורצונו של הנהג ולתנאי הדרך.

מערכת ה- D.N.A של הג'ולייטה החדשה מעניקה לנהג שליטה אינטואיטיבית בהתאמת המכונית לצרכיו ואופי נהיגתו. במצב דינאמי, ספורטיבי, מערכת בקרת האחיזה האלקטרונית כמעט ואינה מתערבת. תגובת המצערת והבלמים חדים ומידיים ומערכת ההיגוי ספורטיבית. במצב N העירוני, ההיגוי ניטרלי וביצועי המנוע מכוונים לצריכת דלק אופטימלית. מצב מזג אוויר קיצוני, תוכנן כך שכל המערכות האלקטרוניות יופעלו על מנת לשמור על יציבות כלי הרכב ובטיחותו של הנהג.

מערכת הילוכים T.C.T

מערכת הילוכים T.C.T

תיבת המצמד הכפול החדשנית של אלפא רומיאו, בת 6 הילוכים, מבוססת על שתי מערכות הילוכים הפועלות במקביל. המערכת מאפשרת להילוך הבא להיות מוכן וזמין לשימוש כאשר ההילוך שלפניו משולב נמצא בשימוש. אלפא T.C.T מבטיחה נוחות מרבית והתנהגות ספורטיבית בלתי מתפשרת.

בטיחות

בטיחות

סטנדרט בטיחות גבוה

חבילת הבטיחות הסטנדרטית של הג'ולייטה החדשה מבוססת על המכלולים המתקדמים המעניקים למכונית התנהגות כביש דינאמית ומהנה אך ללא התפשרות על בטיחות הנוסעים. מערכות אלקטרוניות מתקדמות ביותר מעניקות שליטה מרבית וביטחון גם בתנאים קיצוניים הקרובים לקצה גבול היכולת. הודות למתלי מקפרסון מלפנים ומתלי מולטי לינק מאחור, נהנית הג'ולייטה החדשה מהתנהגות כביש ספורטיבית במיוחד. שילוב מנצח שנוסה ונבחן במסלולי המרוצים, מבטיח הנאה מנהיגה כמו שרק מותג אלפא רומיאו מסוגל לספק.

מערכת המתלים משתלבת עם שאר מכלולי העזר האלקטרוניים של אלפא ועם מערכת האלפא D.N.A המאפשרת לנהג להתאים את הרכב לסגנון הנהיגה ולתנאי הדרך. יחדיו מעניקה הג'ולייטה החדשה חוויה ספורטיבית ומרגשת עם שליטה מלאה ונוחות בלתי מתפשרת.

כל היתרונות הדינאמיים במרחק נגיעה. היגוי מיידי ומדויק, קלות תפעול ובחירת מצבי נהיגה. נוחות נהיגה בזכות מערכת ההיגוי החשמלית המעניקה היגוי מתקשר המזוהה כל כך עם מכוניות אלפא רומיאו

ארכיטקטורה חכמה

הג'ולייטה החדשה מציגה תכנון מבני חדשני השם את הבטיחות במקום הגבוה ביותר גם עבור אנשים שנהיגה ואחיזת כביש מהנה נמצאים בראש סדר העדיפויות שלהם. התכנון החדש מבטיח ביצועים דינאמיים יוצאי דופן ונוחות נסיעה ברמה הגבוהה ביותר, הודות לטכנולוגיות ייצור מתקדמות. בעידן המוגדר בעיקר ע"י סימני שאלה, אלפא רומיאו מציגה את התשובה הניצחת.

המכונית הנוכחית תוכננה ועוצבה על בסיס הניסיון המצטבר של היצרן הוותיק והמוערך. זוהי קפיצת מדרגה גדולה אפילו ביחס לדור הקודם של הג'ולייטה. חומרים אקזוטיים מעולם המרוצים, כגון מגנזיום, אלומיניום, מתכות קלות וסיבי פחמן, הובילו למכונית קלה וחזקה בהשוואה לכל מכונית מודרנית אחרת. ביחד עם כל המערכות האלקטרוניות המתקדמות, מבטיחה הג'ולייטה החדשה זריזות, נוחות ובטיחות.

juliata-ma11-66

5 כוכבי בטיחות
אלפא רומיאו ג'ולייטה נועדה להציע הגנה מושלמת עבור הנהג והנוסעים. מחויבות זו לבטיחות הובילה למחקר ופיתוח בן יותר מ -15,000 שעות של ניתוח וירטואלי, 100 מבחני ריסוק, 150 בדיקות שונות של המכונית ויותר מ -100 בדיקות על רכיבים ותת-מערכות.

דירוג בטיחות Euro NCAP 5 Star
אלפא רומיאו ג'ולייטה זכתה בדירוג Euro NCAP היוקרתי בחמישה כוכבים. הכרה גדולה זו מאשרת את תשומת הלב של אלפא רומיאו לכל ההיבטים הנוגעים להגנה ובטיחות הנוסעים. הדירוג חשוב אפילו יותר, בהתחשב בכך שמאז 2009 Euro NCAP אימצה תוכנית חדשה המורכבת מארבעה תחומי הערכה הנבחנים בו זמנית: בטיחות לנוסעים מבוגרים, הגנה על ילדים, הגנת הולכי רגל והפחתת פציעות ופגיעות קלות.


בטיחות אקטיבית
הג'ולייטה עושה שימוש בטכנולוגיה חדשה לחלוטין שנועדה לשלב ולשפר את מערכות הבטיחות השונות. כל רכיב ומערכת שופרו כדי להבטיח שליטה מקסימלית בכל תנאי, ממערכת המתלים, למערכות הבלימה ועד למערכות ההיגוי המתקדמות. מערכת בקרה דינמית VDC מגיע כסטנדרט בכל הגרסאות ומשתלבת באופן מושלם עם מערכת האלפא D.N.A. Dynamic, Natural, All Weather. מערכת האלפא D.N.A מאפשרת לנהג לשלוט בהגדרות וביצועי הג'ולייטה, תוך התאמת הפרמטרים השונים של תפעול המנוע, תיבת ההילוכים, מערכת ההיגוי והדיפרנציאל הקדמי האלקטרוני.

בטיחות פאסיבית
מערכת הבטיחות בג'ולייטה, פותחו במטרה להשיג את הדירוג Euro NCAP המקסימלי. תכנון מתקדם ושימוש בחומרים קלים וחזקים, מגדיל את יכולת ספיגת האנרגיה ומפחית כוחות האינרציה וופגיעה בנוסעים. שש כריות אוויר, חגורות בטיחות עם 3 נקודות עיגון, קדם מותחנים ומגבילי עומס, הגה קורס ומערכות למניעת פגיעת צוואר מדור שני הן רק חלק ממכלול העזרים המגנים על הנוסעים במכונית.


בטיחות מונעת
אלפא רומיאו ג'ולייטה מאמצת את טכנולוגיית פנסי ה-LED. תאורה חזקה וחסכונית, בשילוב תאורת עזר לשעות היום DRL בחזית פועלים באופן אוטומטי עם הנעת הג'ולייטה. יחידת התאורה האחורית, אף היא בטכנולוגיית LED, מאירה בבהירות גבוהה יותר מאשר נורה קונבנציונליות ובטיחותית יותר.

TPMS
כסטנדרט בכל קשת הדגמים, מציידת הג'ולייטה, במערכת ניטור לחץ האוויר בגלגלים (TPMS). מערכת אלקטרונית זו מפקחת על לחץ האוויר בתוך כל צמיג בנפרד ומודיעה לנהג על כל שינוי או בעיה. השימוש במערכת הניתור מציע יתרונות הן מבחינת בטיחות, והן מבחינת אופטימיזציה בצריכת הדלק. נהיגה עם צמיגים לא מנופחים מזיקה לצמיג ומגדילה משמעותית את הבלאי, פוגעת באיכות הבלימה ומפחיתה את יציבות כלי הרכב.

אלפא ג'ולייטה והסביבה

ביצועים גבוהים, עלויות נמוכות ושמירה על הסביבה, ערכים המלווים את מותג אלפא רומיאו. הודות לטכנולוגיה מתקדמת, מכאניקה ותכנון מעולם המרוצים ומסורת של מנועים ומכוניות נחשקות, כל מנועי אלפא רומיאו נמצאים היום בחזית החדשנות.

מנועי הבנזין בטכנולוגיית MULTIAIR מציעים ביצועי מנוע גבוהים בחיסכון של עד 10% מצריכת הדלק ופליטת מזהמים נמוכה (במנועים רגילים). מנוע הג'ולייטה, מציע בחירה בין ביצועים חסרי תקדים, לחיסכון בדלק ונתוני זיהום אוויר מצוינים, בהתאם לסגנון הנהיגה של הנהג.

כל מנועי הג'ולייטה מגיעים עם מגוון פתרונות אלקטרוניים מתקדמים התורמים לחיסכון בצריכת הדלק ובפליטת מזהמים.

– מערכת דימום מנוע, מכבה את המנוע ומניעה אותו שוב בעמידה בפקקי תנועה. המערכת פועלת באופן אוטומטי, אך ניתן לבטלה בלחיצת כפתור.*
– מחוון העברת הילוכים, מערכת המתריעה ומציעה באמצעות תאורה בלוח השעונים, על הצורך בהעברת הילוכים. המערכת מחשבת ומיידעת את הנהג על התזמון האופטימלי להחלפת יחס ההעברה.
– D.N.A מערכת בורר מצבי הנהיגה. הבורר שולט על המנוע, ההגה, מערכות ההיגוי והבלימה, כך שהתנהגות המכונית תותאם באופן מושלם לאופי הנהיגה.

* מגיע בחלק מהדגמים